Kontakt oss

Kontakt oss

Expo Nova Butikken

Besøksadresse:
Verkstedveien 1

Postadresse:
Pb 554 Skøyen
0214 Oslo

-
expo-nova@expo-nova.no
Telefon 23 13 13 40


Åpningstider:
Mandag- Fredag 10 – 18
Lørdag 10 – 16

 

Expo Nova Kjøkken, bad og garderobe

Besøksadresse:
Drammensveien 134


Postadresse:
Pb 554 Skøyen
0214 Oslo

-
expo-nova@expo-nova.no
Telefon 23 13 13 40


Åpningstider:
Mandag- Fredag 10 – 18
Lørdag 10 – 16

 

Expo Nova Kontrakt

Besøksadresse:
Verkstedveien 1

Postadresse:
Pb 554 Skøyen
0214 Oslo

-
expo-nova@expo-nova.no
Telefon 23 13 13 40


 

 


 

Expo Nova Ledergruppe

Andreas Madshus | CEO/Owner
andreas@expo-nova.no | T 90 98 01 94

Pia Madshus
pia@expo-nova.no | T 90 85 20 05

Kjetil Swensen | COO
Kjetil@expo-nova.no | T 90 97 68 57

 

Expo Nova Backoffice

Mona Gripp Evensen | Backoffice Lys
backoffice@expo-nova.no | T 90 81 78 48

Luisa Fernanda Stærnes | Backoffice Lys
backoffice@expo-nova.no | T 90 81 78 48

Mette Strand Sabbasen | Sales support
mette@expo-nova.no | T 94 14 53 36

Vanesa Alickaj | Kommunikasjonsansvarlig
vanesa@expo-nova.no | T 40 09 29 26

 

 

   

Expo Nova Butikken
Verkstedveien 1


Elfrida Eilertsen | Butikksjef
elfrida@expo-nova.no | T 48 31 81 78

Ann-Kristin Hedelund Østenby | Avdelingsleder Lys
ann-kristin@expo-nova.no | T 48 31 62 96

Anna Karina Mørk | Fagansvarlig Lys
anka@expo-nova.no | T 93 00 74 19

 

Vibeke Solberg | Lys
vibeke@expo-nova.no | T 91 71 63 80

Hilde Knutsen Ringvold | Lys
hilde@expo-nova.no | T 48 31 62 97

June Hald Torp | Lys
june@expo-nova.no | T 48 31 62 58

Christine Wehler Knudtzon | Lys
christine@expo-nova.no | T 91 75 64 74

Birgitte Wergeland | Møbel
birgitte@expo-nova.no | T 93 42 05 03

Tove Kvaleng | Møbel
tove@expo-nova.no |
T 41 80 71 41

Anne Lise Buset | Møbel
anne.lise@expo-nova.no | T
48 31 63 85

Ingrid Storkaas | Møbel
ingrid@expo-nova.no  | 90 54 23 01

Marianne Dæhli | Møbel
marianne.daehli@expo-nova.no  | 99 32 93 53

 

 

 

 

 

 

Expo Nova Kjøkken, bad og garderobe
Drammensveien 134


Regine Dethloff | Kjøkken, bad og garderobe
regine@expo-nova.no | T 95 85 01 75

Pille Viirsula | Kjøkken, bad og garderobe
pille@expo-nova.no | T 48 31 62 91

Kristin Sletner | Kjøkken, bad og garderobe
kristin@expo-nova.no | T 99 15 87 14

Siri Selvig | Kjøkken, bad og garderobe
siri@expo-nova.no | T 48 31 63 84

 

 

Expo Nova Kontrakt
Verkstedveien 1


Camilla Svennebye | Avdelingsleder Kontrakt
camilla@expo-nova.no |
T 48 13 40 84


Helle Berg Olsen | Lys
helle@expo-nova.no | T 46 94 45 05

Kenneth Hansen | Lys
kenneth@expo-nova.no | T 46 94 45 06

Odd Olsen | Møbel
odd@expo-nova.no | T 91 86 11 66

Marianne Ødegaard Huber | Møbel
marianne@expo-nova.no | T 90 82 02 26

Marius Norseth | Møbel
marius@expo-nova.no
| T 98 22 51 54

Gry Elisabeth Nakken | Møbel
gry@expo-nova.no
| T 90 17 34 83

 

 

Lurer du på noe? Send oss en e-mail



Emne
Melding
Ditt navn
Din e-post*
Ditt telefonnummer
Bestill katalog     
Interessert i nyhetsbrev     
Interessert i konsulentbistand